Haber

İYİ Parti Ankara Milletvekili Adnan Beker partisinden istifa etti

İyi parti İstifa dalgası Türkiye’de de devam ediyor. Geçen hafta İyi parti Eski Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz ve partinin Hukuk ve Adalet Politikaları Lideri Bahadır Erdem istifa etti. Bugün İYİ Parti lideri Meral Akşener’in “Bırak gitsinler” dediği iddia edilen milletvekillerinden GÜZEL Partisi Ankara Milletvekili Adnan Beker, sosyal medya paylaşımıyla partisinden istifa ettiğini duyurdu.

Beker istifa mesajında ​​şu ifadeleri kullandı:

“Hayatım boyunca doğruluğu ve dürüstlüğü prensip edindim. Attığım her adımda, attığım her yolda ‘önce ülkemin ve milletimin menfaati’ dedim. En büyük hayallerim her zaman ülkem içindi. Bu elbette çok çalışmakla mümkün oldu. Bu vesileyle ülkemizin her köşesinden herkese, her kesimden yoldaşlarımızla birlikte GÜZEL Parti’yi kurduk. 25 Ekim 2017’den bu yana gece gündüz mücadele ettim, çalıştım. YETERİ Partisinin başarısı için her alanda var gücümle geceme devam ediyorum.

“ANKARA MAHALLEMİZİ MAHALLESİYLE ZİYARET ETTİK”

Aziz Türk milleti ve aziz Ankaralı hemşehrilerim, 2019 Yerel Seçimlerinde başta siz değerli vatandaşlarımız ve Ankara’da yaşayan esnaflarımızdan olmak üzere bana gelen tüm talepleri en iyi şekilde ifade etmek, yerine getirmek ve çözüme kavuşturmak amacı ile, Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi ve ben İYİ Parti Kümesi Başkan Yardımcılığına seçildik. Allah’a çok şükür büyük bir özveriyle görevimi yerine getirdim.

Dört yıllık görev sürem boyunca ABB GÜZEL Parti Küme Başkanlığımızda 200 binin üzerinde vatandaşımızı ve partilimizi ağırladık. Sokağa indik; Ankara’yı mahalle mahalle, sokak sokak, köy köy gezdik. Ankara’nın sorunlarına ilçe ilçe doğrudan değindik.

“EĞİLİM ANKETİNDE PARTİ İÇİ REKOR İLE BİRİNCİ SIRA TEMSİLCİ ADAYI OLDUM”

14 Mayıs 2023 Genel Seçimlerinde Küme Başkan Yardımcılığı görevimden ayrıldıktan sonra eğilimde 3 bin 632 oy alarak DÜZGÜN Partili üyelerimizin yoğun desteğiyle Ankara 2. Bölgenin ilk sıradan milletvekili adayı oldum. Anket parti içi rekor kırdı. Partililerimiz, yoldaşlarımız ve gönüllülerimizle birlikte nefes kesen bir atmosfer içerisindeyiz. oyBir kampanya yürüttük. Oy YETERLİ Partisinin benim bölgemdeki oylarını hep birlikte artırdık. Sivil toplum kuruluşlarımızla, esnaf birliklerimizle, köy ve mahalle muhtarlarımızla, gençlerimizle sürekli bir araya geldik. Türkiye Büyük Millet Meclisi çatısı altında taleplerini dile getirdik; Soru önergelerini, araştırma tekliflerini, yasa tekliflerini sunduk. Bu güne kadar DÜZGÜN Partisinin başarısı için, özellikle Ankara’da yaşayan değerli hemşerilerime hizmet etmek için yorulmadan çalıştım. Bu süreçte benimle birlikte yürüyen tüm yol arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum.

“BUGÜN İTİBARIYLA İYİ PARTİ’DEN İSTİFA EDİYORUM”

Aziz Türk milleti ve aziz hemşerilerim, artık İYİ Parti çatısı altında Ankaralı hemşehrilerime ve Aziz Türk Milletine katkı sağlayamayacağımı düşündüğüm için bugün itibariyle İYİ Parti’den istifa ediyorum. . UYGUN Parti İlçe Başkanlarımıza, yöneticilerimize, üyelerimize, gönüllülerimize ve başta Ankaralı değerli hemşehrilerim olmak üzere UYGUN Partiye oy veren tüm hemşehrilerimize her zaman olduğu gibi bundan sonra da kapım ve telefonum her zaman açık olacaktır. Her zaman olduğu gibi aynı kararlılık ve inançla büyük Türk milletine ve Ankaramıza hizmet etmeye devam edeceğim. Saygılarımla.”

ferizliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu