Haber
Fethiyespor, Düzcespor ile berabere kaldıktan sonra 68 Aksaray Belediyespor ile karşılaşacak
![](https://haberkeban.com.tr/wp-content/uploads/2023/10/fethiyespor-duzcespor-ile-berabere-kaldiktan-sonra-68-aksaray-belediyespor-ile-karsilasacak-KswXO7SU.webp)
FETHİYE,
TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta yeni teknik direktörü Taner Gülleri ile ilk maçında Düzcespor ile evinde 2-2 berabere kalan Fethiyespor, yarın deplasmanda 68 Aksaray Belediyespor ile karşılaşacak. Ali Rıza Altunbakır’ın yöneteceği karşılaşma, Dağilgan Stadı’nda saat 15.00’te başlayacak. Bu maç öncesinde 1 galibiyet, 5 beraberlik ve 2 mağlubiyet alan Fethiyespor 8 puanla 13. sırada yer alırken, 68 Aksaray Belediyespor ise 10 puanla 12. sırada yer alıyor.