Ekonomi

TOBB Başkanı’ndan 10 Kasım mesajı

ANKARA (İGFA) – TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Atatürk’ün başarıları ve görüşleriyle sadece Türkiye tarihine değil, dünya tarihine de damga vurduğunu vurguladı. Hisarcıklıoğlu, açıklamasında şu cümlelere yer verdi: “Ülkemizin istiklal mücadelesinin önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk, hepimizin yüreğinde büyük bir minnet ve minnetle yaşıyor. Atatürk’ün ülkemiz için belirlediği hedeflerden asla kopmayacağız ve onun aziz hatırasına layık olacağız.

Mustafa Kemal Atatürk’ün ortaya koyduğu çabanın ve vizyonunun ne kadar büyük ve zamansız olduğunu her geçen gün daha net anlıyor ve ona olan hayranlığımız daha da artıyor. En büyük eseri dediği Cumhuriyetimiz bir asrı geride bırakırken, bundan sonra da bizim ve bizden sonraki nesillerin, ülkemizi hem ekonomik hem de medeniyet açısından en yüksek yerlere taşımak için çaba göstereceğimizden kimsenin en ufak bir şüphesi olmasın. yüzyıl.

Biz Türk iş dünyası olarak ülkemize daha fazla refah, daha fazla istihdam ve yatırım kazandırmak için var gücümüzle çalışacağımızın sözünü bir kez daha veriyoruz. “Atatürk’ün yüce hatırası önünde saygıyla eğiliyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu