Ekonomi

Binance; Polygon ve diğer ağlarda birden fazla altcoin yakılacak

Binance, BUSDve TUSD’den çıkma planının bir parçası olarak Polygon. MATİKve diğer ağlarda Binance’e sabitlenmiş birden fazla tokeni yakacağını duyurdu.

Dünyanın en büyük kripto borsası Perşembe günü, BUSD ve TUSD’yi ayırma planının bir parçası olarak birden fazla sabitlenmiş tokenı yakacağını duyurdu. Kripto borsası, yerel ağlarında teminat olarak kullanılan eşdeğer miktarda token yayınlayacak. Bu arada borsa ABD SEC’e karşı mücadelesini sürdürüyor.

Binance, sabitlenmiş tokenleri yakacağını duyurdu

Kripto para borsası, 14 Eylül’deki bir gönderide bir dizi sahte sabitlenmiş token’ı yakacağını duyurdu. Bunlar TUSDOLD ve BUSD’dir. Borsa, ABD’de özellikle Menkul Kıymetler ve Borsa Kurulu’ndan (SEC) gelen düzenleyici zorlukların ardından 2024’te USD (BUSD) desteğini sonlandırıyor.

Kripto para borsası; Çokgen MATIC, BSC, BNB ve TRX ağlarına sabitlenmiş tokenleri yakacak. Daha sonra, daha önce teminat olarak kullanılan ilgili ağlarda eşdeğer miktarda token piyasaya sürülecek.

Geçtiğimiz hafta kripto borsası, Polygon ağındaki Sandbox NFT Staking Programının sona erdiğini duyurdu. Ayrıca, Polygon Network’ten NFT Pazaryeri’nde NFT satın alma, yatırma, teklif etme veya listeleme tamamen durdurulacaktır. SEC; Cardano Binance (ADA) ve Polygon’u (MATIC) menkul kıymet olarak listelediğinden; Cardano ve Polygon spot, marj ve her zaman işlem çiftlerini listeden çıkardı ve kaldırdı.

Bu makale ilk olarak Cryptocurrency News’te yayınlandı.

haber-sivrice.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu